Meet Register
 
MEET : 10 East Track And Field Invitational
Tutorials
Results uploaded (Mar 14, 2018 05:00 PM).

Teams
check / uncheck all
10 East
unattached
Push Track and Field
PowerPlay Youth Track
Inland Valley TT
Optimum Speed
Temecula Valley Time Machine
Rise N Fly Track Club
Optimum SP
Storm Track Club
Antelope Valley
The One Athletics Sports


Divisions
check / uncheck all
8 & Under year old
15-16 year old
14 year old
13 year old
11 year old
9 year old
12 year old
10 year old


Events
check / uncheck all
Long Jump
200M
800M
100M
1500M
400M
3000M
Mini Javelin
Shot Put
Show: 
Boys - 10 year old - 100M
NameTeamFinals#
Micah LittleRise N Fly Track Club13.971
Quran Clayton10 East14.342
Calvin ThomasTemecula Valley Time Machine14.663
Ryder LopezRise N Fly Track Club14.834
Jeremiah WatsonTemecula Valley Time Machine15.335
Jahari Grant10 East15.466
Jayden ScottTemecula Valley Time Machine16.277
Kai Coleunattached16.498
Jamir Jackson10 East16.579
Abyl Williams10 East16.8810
Bronson Hogue10 East17.1611
Isaac Castaneda10 East17.2112
Max Murillo10 East17.2313
Shai Richards10 East17.2514
Isaac Salgado10 East17.6015
Nathan BrandyTemecula Valley Time Machine17.6916
Devin DillardInland Valley TT17.7117
Eliseo VelizPowerPlay Youth Track18.2218
aiden sanchez10 East19.1419
Gavin Woods10 East19.9820
Isaiah GreerOptimum Speed20.2221
Juelz McCrayInland Valley TT21.5122
Jeremiah GreerOptimum SpeedDNS
Isaiah DillardInland Valley TTDNS
JAYSON SEBASTIANRise N Fly Track ClubDNS
Maurice Jefferson jr10 EastDNS
Gerald BiggersPush Track and FieldDNS
Boys - 10 year old - 1500M
NameTeamFinals#
Brandon Balice10 East6:05.001
Max Murillo10 East6:06.432
Alessandro Garcia10 East6:16.663
Isaac Castaneda10 East6:27.974
Nathan Himle10 East6:38.775
Boys - 10 year old - 400M
NameTeamFinals#
Ryder LopezRise N Fly Track Club1:11.921
Elias RadleyTemecula Valley Time Machine1:12.332
LeBron GreenAntelope Valley1:12.683
Jeremiah WatsonTemecula Valley Time Machine1:12.764
Jorden WoodsRise N Fly Track Club1:15.455
Jahari Grant10 East1:15.466
Ca\'ron WilliamsRise N Fly Track Club1:17.487
Jordan Spencer10 East1:21.208
Gerald BiggersPush Track and Field1:23.209
Robert Dekard10 East1:24.9710
Adrian Toledounattached1:25.2911
Jayden ScottTemecula Valley Time Machine1:26.7712
Isaac Salgado10 East1:27.2413
Jacob Cardozo10 East1:29.0014
Kevin Vasquez10 East1:29.5515
Kedan Ridley10 East1:29.8516
Nathan Himle10 East1:32.0517
Eliseo VelizPowerPlay Youth Track1:34.7518
Juelz McCrayInland Valley TT1:37.8219
Nathan BrandyTemecula Valley Time Machine1:38.0620
Shai Richards10 East1:38.0721
Jeremiah GreerOptimum SpeedDNS
Isaiah GreerOptimum SpeedDNS
Gavin Woods10 EastDNS
Boys - 10 year old - 800M
NameTeamFinals#
Elias RadleyTemecula Valley Time Machine3:00.701
Max Murillo10 East3:05.302
Kaden ClarkeTemecula Valley Time MachineDNS
aiden sanchez10 EastDNS
Alessandro Garcia10 EastDNS
Gavin Diggs10 EastDNS
Isaac Castaneda10 EastDNS
Nathan Himle10 EastDNS
Brandon Balice10 EastDNS
Boys - 11 year old - 100M
NameTeamFinals#
Burrell LugoStorm Track Club14.371
Evan ReddTemecula Valley Time Machine14.722
Amir Rogers10 East15.143
Sayani Long10 East15.184
Noah SmithPush Track and Field15.355
David BottsPush Track and Field15.396
Keshaun White10 East15.417
Javon BrownRise N Fly Track Club15.648
Michae LongsworthStorm Track Club15.999
Damian Martinez10 East16.1310
Dallas Martinez10 East16.2011
Duke Okorafor10 East16.5212
Balyle TimmonsStorm Track Club16.8313
Ethaniel WilsonRise N Fly Track Club16.8314
FREDDY GARCIA10 East16.9315
Aden Warschaw10 East17.1716
Marlon Altamirano10 East18.3917
Jordan LightfootPowerPlay Youth Track18.5018
Jacob DuganTemecula Valley Time Machine18.8919
Mason Romero10 East19.2120
Kaleb TaylarThe One Athletics SportsDNS
Aden JohnsonThe One Athletics SportsDNS
Jackson TothTemecula Valley Time MachineDNS
William ClarkeTemecula Valley Time MachineDNS
Jelani HaganInland Valley TTDNS
Chris Estrada10 EastDNS
Boys - 11 year old - 1500M
NameTeamFinals#
German Carvallo10 East5:07.001
Zachary ShoafTemecula Valley Time Machine5:49.002
Taye NewmanPush Track and Field6:25.233
Boys - 11 year old - 3000M
NameTeamFinals#
Zachary ShoafTemecula Valley Time Machine12:09.001
Boys - 11 year old - 400M
NameTeamFinals#
Burrell LugoStorm Track Club1:12.051
David BottsPush Track and Field1:13.452
Taye NewmanPush Track and Field1:14.403
Sayani Long10 East1:15.884
Noah SmithPush Track and Field1:17.975
Damian Martinez10 East1:18.376
Michael Sanchez10 East1:20.207
Ethaniel WilsonRise N Fly Track Club1:20.388
Duke Okorafor10 East1:20.679
Chris Estrada10 East1:21.8510
Keshaun White10 East1:24.5711
Amir Rogers10 East1:24.6212
Jacob Gonzales10 East1:27.5313
Preston Russo10 East1:31.3114
Aden Warschaw10 East1:34.8015
Dallas Martinez10 East1:38.6516
Jacob DuganTemecula Valley Time Machine1:43.8917
Patrick BadellTemecula Valley Time Machine1:47.5918
Mason Romero10 East1:53.3419
Aden JohnsonThe One Athletics SportsDNS
Jordan LightfootPowerPlay Youth TrackDNS
Boys - 11 year old - 800M
NameTeamFinals#
Neko BullockTemecula Valley Time Machine3:19.301
Ky\'on DupreeRise N Fly Track ClubDNS
Ethaniel WilsonRise N Fly Track ClubDNS
Dallas Martinez10 EastDNS
Marlon Camas10 EastDNS
FREDDY GARCIA10 EastDNS
German Carvallo10 EastDNS
Jacob Gonzales10 EastDNS
Taye NewmanPush Track and FieldDNS
Boys - 12 year old - 100M
NameTeamFinals#
Daryus DixsonRise N Fly Track Club13.741
Christian Bozmanunattached14.012
Koside NwaforTemecula Valley Time Machine14.183
Michael ThomasTemecula Valley Time Machine14.314
Amare Lochard10 East14.335
Jordan Dailey10 East14.526
Dawson Martinez10 East14.737
Andrew PoyerTemecula Valley Time Machine15.148
Ethan BaishTemecula Valley Time Machine15.349
Christian Long10 East15.4910
Kwame Parrish10 East15.5211
Wahi TraylorOptimum Speed15.9112
Durand Johnson10 East16.1613
Nathan Downs10 East17.1614
DANTE POLIVKARise N Fly Track Club17.2315
Richard Murillo10 East17.7916
Angel Sanchez10 East18.3017
Christopher Reed10 East19.0018
Patrick BadellTemecula Valley Time Machine20.4719
Robert Dekard10 EastDNS
Boys - 12 year old - 1500M
NameTeamFinals#
Landen BookilRise N Fly Track Club6:06.181
Zeke FialaTemecula Valley Time Machine6:12.002
Richard Murillo10 East6:33.473
Jack ParadiseTemecula Valley Time MachineDNS
Boys - 12 year old - 3000M
NameTeamFinals#
Jack ParadiseTemecula Valley Time Machine12:55.001
Bryan Marin10 East13:36.002
Boys - 12 year old - 400M
NameTeamFinals#
Alijah RatliffTemecula Valley Time Machine1:08.421
Dawson Martinez10 East1:08.492
Isa RadleyTemecula Valley Time Machine1:09.613
Christian Bozmanunattached1:10.014
Chigozie OkamTemecula Valley Time Machine1:10.385
Jamontay Jackson10 East1:12.666
Jordan Dailey10 East1:12.747
Koside NwaforTemecula Valley Time Machine1:13.148
Ethan BaishTemecula Valley Time Machine1:15.329
Zeke FialaTemecula Valley Time Machine1:16.1410
Wahi TraylorOptimum Speed1:17.3911
Stephen Jenks10 East1:17.5012
Kwame Parrish10 East1:18.9313
Durand Johnson10 East1:19.2414
Christopher Reed10 EastDNS
Boys - 12 year old - 800M
NameTeamFinals#
Landen BookilRise N Fly Track Club3:01.801
Richard Murillo10 East3:21.902
Zeke FialaTemecula Valley Time MachineDNS
Travis Martinez10 EastDNS
Boys - 13 year old - 100M
NameTeamFinals#
Zion Smith10 East13.171
Charles McdonaldRise N Fly Track Club13.822
Jackson WengTemecula Valley Time Machine13.873
Justus WoodsRise N Fly Track Club14.324
Dominic HolguinTemecula Valley Time Machine14.915
Lawrence WilliamsRise N Fly Track Club14.926
Femi Odulate10 East15.037
Elijah Smith10 East15.508
Jamari Willis10 East15.909
Miles DicksonTemecula Valley Time Machine16.2810
Derek Baldwin10 East16.8511
Aidan McDonald10 East18.7712
Ahmad HaganInland Valley TTDNS
Andrew AitchisonInland Valley TTDNS
Evin Gibbs10 EastDNS
Boys - 13 year old - 1500M
NameTeamFinals#
Drew ThompsonTemecula Valley Time Machine5:02.701
Gabriel MercadoTemecula Valley Time Machine5:08.182
Santiago AlvarezTemecula Valley Time Machine5:18.883
Joshua Escobedo10 East6:49.044
Damien Zemanek10 EastDNS
Boys - 13 year old - 200M
NameTeamFinals#
Zion Smith10 East27.511
Orlando Soriano10 East28.632
Charles McdonaldRise N Fly Track Club28.663
Jackson WengTemecula Valley Time Machine28.984
Justus WoodsRise N Fly Track Club29.775
Lawrence WilliamsRise N Fly Track Club34.566
Derek Baldwin10 East41.587
Aidan McDonald10 East46.488
Dominic HolguinTemecula Valley Time MachineDNS
Miles DicksonTemecula Valley Time MachineDNS
Ahmad HaganInland Valley TTDNS
Andrew AitchisonInland Valley TTDNS
Jamontay Jackson10 EastDNS
Mathew Jackson10 EastDNS
Eric Fimbres10 EastDNS
Femi Odulate10 EastDNS
Evin Gibbs10 EastDNS
Jamari Willis10 EastDNS
Boys - 13 year old - 3000M
NameTeamFinals#
Drew ThompsonTemecula Valley Time Machine10:30.001
Damien Zemanek10 East10:42.002
Joshua Escobedo10 EastDNS
Boys - 13 year old - 400M
NameTeamFinals#
Orlando Soriano10 East1:04.171
Gavin HightowerOptimum Speed1:07.072
Justus WoodsRise N Fly Track Club1:07.733
James MilnerInland Valley TT1:08.304
Kenechukwu Okonkwo10 East1:08.755
Jacob Petrick10 East1:12.496
Ahmad HaganInland Valley TT1:12.587
Anthony BakerPush Track and Field1:20.178
Joseph Messika10 East1:22.889
Derek Baldwin10 East1:28.7510
Jason StewartTemecula Valley Time Machine1:50.1611
Andrew AitchisonInland Valley TTDNS
Cozae McCall10 EastDNS
Jamontay Jackson10 EastDNS
Boys - 13 year old - 800M
NameTeamFinals#
Gabriel MercadoTemecula Valley Time Machine2:30.201
Santiago AlvarezTemecula Valley Time Machine2:42.402
Joshua Escobedo10 East3:24.403
Gavin HightowerOptimum SpeedDNS
LaRon HallPowerPlay Youth TrackDNS
Eric Fimbres10 EastDNS
Orlando Soriano10 EastDNS
Damien Zemanek10 EastDNS
Boys - 14 year old - 100M
NameTeamFinals#
Brian OgelsbyPowerPlay Youth Track12.851
Jacob Petrick10 East13.262
Anthony BakerPush Track and Field13.283
Jayden BellInland Valley TT13.544
Cozae McCall10 East13.785
Jason StewartTemecula Valley Time Machine13.876
Macky Leeunattached14.787
Isaac Kaisershot10 East14.888
Boys - 14 year old - 1500M
NameTeamFinals#
Nicholas HernandezInland Valley TT4:58.681
Raid Bowensunattached6:45.592
Boys - 14 year old - 200M
NameTeamFinals#
Brian OgelsbyPowerPlay Youth Track27.201
Jayden BellInland Valley TT30.122
Kenechukwu Okonkwo10 East30.403
James MilnerInland Valley TT30.414
Isaac Kaisershot10 East30.965
Joseph Messika10 East31.676
Elijah Smith10 East33.777
Macky LeeunattachedDNS
Cozae McCall10 EastDNS
Anthony BakerPush Track and FieldDNS
Boys - 14 year old - 3000M
NameTeamFinals#
Nicholas HernandezInland Valley TT10:32.001
Nick GaffneyTemecula Valley Time Machine10:55.002
Isaiah BullockTemecula Valley Time Machine11:11.003
Boys - 14 year old - 400M
NameTeamFinals#
Cozae McCall10 East1:03.321
Jacob Petrick10 East1:04.272
Kenechukwu Okonkwo10 East1:05.193
Anthony BakerPush Track and Field1:07.924
Jayden BellInland Valley TT1:09.825
Brian OgelsbyPowerPlay Youth Track1:10.226
Macky Leeunattached1:15.867
Joseph Messika10 East1:16.338
Jason StewartTemecula Valley Time MachineDNS
Nick GaffneyTemecula Valley Time MachineDNS
James MilnerInland Valley TTDNS
Jamir Jackson10 EastDNS
Boys - 14 year old - 800M
NameTeamFinals#
Isaiah BullockTemecula Valley Time Machine2:46.701
James MilnerInland Valley TTDNS
Nicholas HernandezInland Valley TTDNS
Boys - 15-16 year old - 100M
NameTeamFinals#
Freddy ScottTemecula Valley Time Machine13.011
Jayden AndersonTemecula Valley Time Machine14.222
Kenechukwu Okonkwo10 East14.293
Jayden PetoskeyRise N Fly Track ClubDNS
Boys - 15-16 year old - 1500M
NameTeamFinals#
Shaise Abasolo10 East5:27.891
Boys - 15-16 year old - 3000M
NameTeamFinals#
Koda RobinsonTemecula Valley Time Machine10:39.001
Boys - 15-16 year old - 400M
NameTeamFinals#
Freddy ScottTemecula Valley Time Machine59.831
Jayden AndersonTemecula Valley Time Machine1:03.412
Isaac Kaisershot10 East1:13.333
Jayden PetoskeyRise N Fly Track ClubDNS
Shaise Abasolo10 EastDNS
Boys - 8 & Under year old - 100M
NameTeamFinals#
Kayden HardnettOptimum Speed15.311
Noah Bozemanunattached15.562
Julian DixonTemecula Valley Time Machine15.613
Steven Clegg Jr.10 East15.704
Paul Baltrip Jr.10 East16.145
Kyle Clay10 East16.786
Carter BrownInland Valley TT16.867
Ethan Smith10 East16.868
Bennett MaterialeInland Valley TT16.879
Chase Holmes10 East16.9010
Ethan BrandyTemecula Valley Time Machine17.2111
Aidan Walsh10 East17.6412
Aaron ReddTemecula Valley Time Machine17.7513
Nahki NewbyTemecula Valley Time Machine17.8314
Jaxson Record10 East17.8715
Michael Sanchez10 East18.0616
Micharri LingsworthStorm Track Club18.6517
Abdul Gray10 East18.7218
Eli Kirkpatrick10 East18.7319
Mason DicksonTemecula Valley Time Machine19.0320
Trey Lindberg10 East19.3421
Princeton BoykinsStorm Track Club19.3522
Kemp Corona10 East19.5223
Travis Silverman10 East20.0024
Austin Welch10 East20.0525
Kristopher LeeTemecula Valley Time Machine22.0326
Angel Lobatos10 East22.2427
Obiomachukwu Okonkwo10 East22.5928
Karson Futrell10 East22.7629
Bryson Desrosiers10 East22.9130
Caleb Sheffield10 East22.9931
Hestin Jackson10 East24.8632
Zander Kirkpatrick10 East25.7433
Nicholas Porter10 East26.9234
Nathaniel Peinado10 East28.0335
Jayden DillardInland Valley TT30.3536
Kase ColeunattachedDNS
Levi BrownThe One Athletics SportsDNS
Laurence-Michael HardeickThe One Athletics SportsDNS
Trone CoxTemecula Valley Time MachineDNS
Pryce McdonaldRise N Fly Track ClubDNS
Armani FowlerRise N Fly Track ClubDNS
Reg'John Harmon10 EastDNS
Gionni Gonzalez10 EastDNS
Xavier Loera10 EastDNS
Mathew Camas10 EastDNS
Elijah Dixon10 EastDNS
Eugene Todd10 EastDNS
Bryston Roman10 EastDNS
Samuel Siler10 EastDNS
Jordan GreenAntelope ValleyDNS
Austin SellersAntelope ValleyDNS
Deshawn Fudge Jr.Antelope ValleyDNS
Malachi Burrell10 EastDNS
Caleb Lopez10 EastDNS
Boys - 8 & Under year old - 1500M
NameTeamFinals#
Andrew Crawford10 East8:12.761
Jack PfeilTemecula Valley Time Machine8:22.412
Boys - 8 & Under year old - 200M
NameTeamFinals#
Julian DixonTemecula Valley Time Machine35.081
Steven Clegg Jr.10 East35.662
Terrell Curl10 East36.303
Carter BrownInland Valley TT37.404
Mason DicksonTemecula Valley Time Machine37.735
Jordan GreenAntelope Valley38.016
Ethan BrandyTemecula Valley Time Machine40.067
Elijah Dixon10 East40.188
Chase Holmes10 East40.539
ROGER GRAHAMunattached40.8210
Samuel Siler10 East40.8611
Trone CoxTemecula Valley Time Machine41.1012
Austin SellersAntelope Valley41.5013
Abdul Gray10 East41.8614
Micharri LingsworthStorm Track Club42.1815
Kemp Corona10 East42.4116
raymond drewunattached43.0117
Trey Lindberg10 East43.0218
Khiree DoganThe One Athletics Sports43.5219
Bryston Roman10 East43.5520
Deshawn Fudge Jr.Antelope Valley44.1121
Hestin Jacksonunattached44.6322
Riley Brownunattached44.7923
Ethan Smith10 East45.5924
Dylan Smithunattached46.3825
Bennett MaterialeInland Valley TT48.1626
Angel Lobatos10 East48.1827
Karson Futrell10 East50.3928
Armani FowlerRise N Fly Track Club50.7929
Cody YatesPowerPlay Youth Track51.1430
Jonathan Fisherunattached52.1531
Obiomachukwu Okonkwo10 East1:01.8032
Nicholas Porter10 East1:05.0433
Hestin Jackson10 East1:13.8334
Kase ColeunattachedDNS
Kayden HardnettOptimum SpeedDNS
Levi BrownThe One Athletics SportsDNS
Kristopher LeeTemecula Valley Time MachineDNS
Nahki NewbyTemecula Valley Time MachineDNS
Princeton BoykinsStorm Track ClubDNS
Jayden DillardInland Valley TTDNS
Christian Lloyd10 EastDNS
Bryson Desrosiers10 EastDNS
Gionni Gonzalez10 EastDNS
Kyle Clay10 EastDNS
Mathew Camas10 EastDNS
Jaxson Record10 EastDNS
Michael Sanchez10 EastDNS
Eli Kirkpatrick10 EastDNS
Zander Kirkpatrick10 EastDNS
Boys - 8 & Under year old - 400M
NameTeamFinals#
Austin SellersAntelope Valley1:24.421
Terrell Curl10 East1:28.372
Anthony Brownunattached1:29.813
Cody BookilRise N Fly Track Club1:29.964
Chase Holmes10 East1:31.515
Jack PfeilTemecula Valley Time Machine1:32.076
Steven Clegg Jr.10 East1:32.397
Kyle Clay10 East1:34.578
Reg'John Harmon10 East1:35.269
Hestin Jackson10 East1:35.4110
Jayden DillardInland Valley TT1:35.7211
Kemp Corona10 East1:35.7812
Kirpathrite Zanderunattached1:36.3913
Trone CoxTemecula Valley Time Machine1:37.9714
Xavier Loera10 East1:38.1915
Khiree DoganThe One Athletics Sports1:38.2816
Samuel Siler10 East1:38.5917
ROGER GRAHAMunattached1:38.7918
Caleb Lopez10 East1:39.5219
Trey Lindberg10 East1:40.1720
Dylan Smithunattached1:40.8521
Riley Brownunattached1:41.5222
Andrew Crawford10 East1:43.6423
Bryston Roman10 East1:43.9324
Cody YatesPowerPlay Youth Track1:46.9125
Austin Welch10 East1:47.8426
raymond drewunattached1:48.3227
Armahn Gordonunattached1:50.9428
Jonathan Fisherunattached1:56.1829
Deshawn Fudge Jr.Antelope Valley2:00.5430
Karson Futrell10 East2:02.5231
Bryson Desrosiers10 East2:08.4532
Nicholas Porter10 East2:14.9133
Jamontay Jackson10 East2:25.3434
Levi BrownThe One Athletics SportsDNS
Laurence-Michael HardeickThe One Athletics SportsDNS
Carter BrownInland Valley TTDNS
Christian Lloyd10 EastDNS
Gionni Gonzalez10 EastDNS
Nathaniel Peinado10 EastDNS
Langston Gibbs10 EastDNS
Malachi Burrell10 EastDNS
Michael Sanchez10 EastDNS
Eli Kirkpatrick10 EastDNS
Zander Kirkpatrick10 EastDNS
Boys - 9 year old - 100M
NameTeamFinals#
Champ Rangel10 East16.271
Kedan Ridley10 East16.392
Khalil GaytonRise N Fly Track Club16.453
Daron Daniels10 East16.984
Elijah WashingtonRise N Fly Track Club17.025
Ethan WilsonRise N Fly Track Club17.566
Kenneth ArnoldPush Track and Field17.937
Ace GekaTemecula Valley Time Machine18.608
Jaden FunesTemecula Valley Time Machine18.609
Brahmleen Brar10 East19.1910
Shad Abasolo10 East20.9011
Jashandeep Singh10 East21.0312
Noah Lynn10 East21.3213
Dani Lozano10 East24.1014
Mitchell DillardStorm Track ClubDNS
Brycen DillardStorm Track ClubDNS
Shane Gamble10 EastDNS
Mohammed Ramadan10 EastDNS
Guy Plumb10 EastDNS
ryan rampenthal10 EastDNS
Dylan MerrickPush Track and FieldDNS
Boys - 9 year old - 1500M
NameTeamFinals#
Curren GomezAntelope Valley5:55.391
Champ Rangel10 East6:02.102
Michael Pena10 East6:26.463
Derek YatesPowerPlay Youth Track6:36.464
Shad Abasolo10 East6:45.335
Boys - 9 year old - 200M
NameTeamFinals#
Brycen DillardStorm Track Club32.611
Mitchell DillardStorm Track Club34.842
Brahmleen Brar10 East35.333
Daron Daniels10 East35.404
Kedan Ridley10 East37.535
Miguel Barriosunattached37.776
Jacob Fisherunattached38.027
Nico Munozunattached38.088
Kenneth ArnoldPush Track and Field41.559
Ethan WilsonRise N Fly Track Club42.0910
Boys - 9 year old - 400M
NameTeamFinals#
Champ Rangel10 East1:18.971
Kaden Carterunattached1:22.182
Daron Daniels10 East1:25.383
Jacob Fisherunattached1:25.534
Miguel Barriosunattached1:27.235
Juel McAlisterTemecula Valley Time Machine1:28.566
Guy Plumb10 East1:30.047
Derek YatesPowerPlay Youth Track1:33.128
Bri Maglinte10 East1:33.559
Brahmleen Brar10 East1:38.6210
Dani Lozano10 East1:38.9311
Joshua StephensInland Valley TT1:44.5912
Cody BookilRise N Fly Track ClubDNS
Mohammed Ramadan10 EastDNS
Kedan Ridley10 EastDNS
Girls - 10 year old - 100M
NameTeamFinals#
Marina VoslooPowerPlay Youth Track15.221
Makenzie DavisOptimum Speed15.752
OKALANI GREEN10 East16.073
Kai HarrisThe One Athletics Sports16.144
Zoe FialaTemecula Valley Time Machine16.305
Avery HayOptimum SP16.386
Reilly HayOptimum SP16.447
Bria ReesePowerPlay Youth Track16.708
Aaliyah OrtizPowerPlay Youth Track16.749
Brooke Hector10 East16.8410
Delaney O\'CoyneTemecula Valley Time Machine17.1111
Mykhia Anderson10 East17.1412
Jazmine BellInland Valley TT17.3813
Lillian Olsen10 East17.6914
Jesselle Loera10 East17.9015
Amaya Lochard10 East17.9416
Skai WilsonPowerPlay Youth Track18.0717
Ruqaya McCall10 East18.6318
Genelle Villarreal10 East19.0219
Layla Record10 East19.5620
Triniti Cunningham10 East19.8421
Campbell Proctor10 East19.9722
Makayla JacksonInland Valley TT20.8423
Ty\'shane Rispress10 EastDNS
Jaden Aldridge10 EastDNS
Sandra Holmes10 EastDNS
Jessica Allen10 EastDNS
Brooklyn Duran10 EastDNS
Evelyn Harper10 EastDNS
Girls - 10 year old - 1500M
NameTeamFinals#
Nicole SampsonPowerPlay Youth Track5:26.961
Esther NelsonTemecula Valley Time Machine5:46.872
Girls - 10 year old - 400M
NameTeamFinals#
Marina VoslooPowerPlay Youth Track1:11.691
Esther NelsonTemecula Valley Time Machine1:13.772
Ashari Hobbsunattached1:14.933
Kai HarrisThe One Athletics Sports1:17.014
Makenzie DavisOptimum Speed1:18.705
Aaliyah OrtizPowerPlay Youth Track1:18.876
Reilly HayOptimum SP1:20.297
Delaney O\'CoyneTemecula Valley Time Machine1:20.798
Zoe FialaTemecula Valley Time Machine1:20.859
Dulce Gomez10 East1:23.0410
Brooke Hector10 East1:24.4111
Lillian Olsen10 East1:26.7712
Briana Rollinsunattached1:27.0913
Zara Gonzalezunattached1:27.9814
Jazmine BellInland Valley TT1:30.1915
Gracie Factora10 East1:30.7816
Dalani Cooleyunattached1:31.6217
Jesselle Loera10 East1:33.0618
Sandra Holmes10 East1:38.9619
Skye Humpheriesunattached1:41.0520
Ruqaya McCall10 East1:45.5021
Nicolette EsomonuInland Valley TT1:47.0822
Avery HayOptimum SPDNS
Jessica Allen10 EastDNS
Leah Todd10 EastDNS
Girls - 10 year old - 800M
NameTeamFinals#
Nicole SampsonPowerPlay Youth Track2:45.401
Ashari Hobbsunattached2:53.902
Esther NelsonTemecula Valley Time Machine3:01.603
Leah Todd10 EastDNS
Gracie Factora10 EastDNS
Girls - 11 year old - 100M
NameTeamFinals#
Ndiah HallPowerPlay Youth Track14.511
Kayla Peterson10 East15.012
Mikayla NavarroPowerPlay Youth Track15.073
Natiel OsborneOptimum Speed15.254
Amarachi OkamTemecula Valley Time Machine15.425
Amaya Lochard10 East15.546
Mia Chester10 East15.787
Teara WedlowPowerPlay Youth Track15.888
Morgan Wilson10 East15.899
Ciara Wooten10 East15.9010
Hanina McCall10 East16.1911
Sophia AbichPowerPlay Youth Track16.7612
Makala TraylorOptimum Speed16.9313
Bailey Hogue10 East17.0614
Tillie CaterOptimum Speed17.0915
Natalie BellPowerPlay Youth Track17.1116
Melah Montgomery10 East17.8717
Kahlani Brown10 East18.3518
Skylar Griffin10 East18.7819
Shelly Lawson10 East19.4320
Maya WoolfordeOptimum SPDNS
Ava Mackabee10 EastDNS
Mykhia Anderson10 EastDNS
Sarah Gonzalez10 EastDNS
Girls - 11 year old - 1500M
NameTeamFinals#
Bailey Hogue10 East7:34.621
Girls - 11 year old - 200M
NameTeamFinals#
Maya WoolfordeOptimum SP28.711
Ndiah HallPowerPlay Youth Track29.422
Journey ColeOptimum Speed29.713
Amarachi OkamTemecula Valley Time Machine31.404
Jadynce NewsomeOptimum Speed31.825
Kayla Peterson10 East31.986
Mia Chester10 East33.247
Mikayla NavarroPowerPlay Youth Track33.708
Teara WedlowPowerPlay Youth Track34.229
Morgan Wilson10 East34.4310
Makala TraylorOptimum Speed36.2311
Tillie CaterOptimum Speed39.5612
Skylar Griffin10 East40.3813
Melah Montgomery10 East40.4814
Ivanamia Cobian10 East40.6115
Natiel OsborneOptimum SpeedDNS
Natalie BellPowerPlay Youth TrackDNS
Sophia AbichPowerPlay Youth TrackDNS
Hanina McCall10 EastDNS
Kahlani Brown10 EastDNS
Sarah Gonzalez10 EastDNS
Girls - 11 year old - 400M
NameTeamFinals#
Maya WoolfordeOptimum SP1:06.221
Journey ColeOptimum Speed1:09.972
Jadynce NewsomeOptimum Speed1:11.483
Amarachi OkamTemecula Valley Time Machine1:11.664
Ciara Wooten10 East1:15.115
Hanina McCall10 East1:18.766
Ayanna WilsonAntelope Valley1:20.137
Sophia AbichPowerPlay Youth Track1:21.368
Stephanie Humphriesunattached1:21.879
Mia Chester10 East1:21.9710
Makala TraylorOptimum Speed1:23.5811
Natalie BellPowerPlay Youth Track1:24.9112
Natiel OsborneOptimum Speed1:25.2513
Ashmina Griffithunattached1:32.2814
Ivanamia Cobian10 East1:35.5415
Melah Montgomery10 EastDNF
Ndiah HallPowerPlay Youth TrackDNS
Shelly Lawson10 EastDNS
Ava Mackabee10 EastDNS
Kahlani Brown10 EastDNS
Sarah Gonzalez10 EastDNS
Girls - 12 year old - 100M
NameTeamFinals#
Alyssa AlumbresTemecula Valley Time Machine13.371
Kaylei Combest10 East14.332
Kaylani Jones10 East14.373
Raisa MillerPowerPlay Youth Track14.724
Jaya WestbyPush Track and Field15.065
Jasmine Owens10 East15.386
Morgan KingPush Track and Field15.517
Alexandria OyawaleTemecula Valley Time Machine15.858
Sarai AddaiPowerPlay Youth Track16.089
Sophia Sandoval10 East16.0910
Krysten Urias10 East16.4411
Trinity Griffin10 East16.5412
Jaden LopezRise N Fly Track Club16.7313
Stephanie Rodriguez10 East17.2214
Sariah JenkinsPowerPlay Youth Track17.5315
Sarissa Jackson10 East19.0416
Mia Abasolo10 East20.2817
Ericka LoveThe One Athletics SportsDNS
Kolena ApanaInland Valley TTDNS
Ayallah DeArmanInland Valley TTDNS
Jeanna Marie Lotz10 EastDNS
Destiny GreenAntelope ValleyDNS
Girls - 12 year old - 1500M
NameTeamFinals#
Avery LynasTemecula Valley Time Machine5:02.001
Sydney Davis10 East6:35.222
Girls - 12 year old - 3000M
NameTeamFinals#
Avery LynasTemecula Valley Time Machine11:58.301
Sydney Davis10 East13:46.382
Girls - 12 year old - 400M
NameTeamFinals#
Kaylei Combest10 East1:09.571
Tyann Pyaneunattached1:10.052
Jaya WestbyPush Track and Field1:10.933
Erika KirkTemecula Valley Time Machine1:12.654
Aralyn Balcazar10 East1:14.155
Destiny GreenAntelope Valley1:15.186
Jasmine Owens10 East1:16.097
Isabella Moran10 East1:19.858
Sophia Sandoval10 East1:20.319
Mirrah MortonPowerPlay Youth Track1:20.7910
Stephanie Rodriguez10 East1:26.2111
Nickole Williams10 East1:26.2812
Sydney Davis10 East1:28.7013
Ella GentryPowerPlay Youth Track1:28.8814
Sarai AddaiPowerPlay Youth Track1:34.1515
Jeanna Marie Lotz10 East1:34.4016
Ericka LoveThe One Athletics SportsDNS
Jaylen SpencerTemecula Valley Time MachineDNS
Na`lajah JamesPowerPlay Youth TrackDNS
Mykelle Richards10 EastDNS
Girls - 12 year old - 800M
NameTeamFinals#
Erika KirkTemecula Valley Time Machine3:00.301
Karina GuzmanPowerPlay Youth TrackDNS
Aralyn Balcazar10 EastDNS
Girls - 13 year old - 100M
NameTeamFinals#
Kaila RobinsonTemecula Valley Time Machine13.881
Mia NavarroPowerPlay Youth Track13.902
Mikayla Murphy10 East14.143
Lorie Leeunattached14.274
Kacie Pedersen10 East14.625
Alexandra Gutierrez10 East14.656
Kalea MontgomeryPowerPlay Youth Track14.777
Leah GreenAntelope Valley15.228
Jaylah BondsPowerPlay Youth Track15.629
Imani Conner10 East15.6510
Malaya Pickett10 East16.3311
Jiselle Rodriguez10 East17.1812
Heaven ShirleyTemecula Valley Time MachineDNS
Vivianna Lopez10 EastDNS
Aaliyah Brown10 EastDNS
Girls - 13 year old - 1500M
NameTeamFinals#
Laura ShoafTemecula Valley Time Machine5:18.881
Joelle UpshurTemecula Valley Time Machine5:19.592
Meilani CastilloTemecula Valley Time Machine5:30.073
Kali KrausTemecula Valley Time Machine5:33.564
Miranda Palacios10 East5:35.095
Jessalyn HallTemecula Valley Time Machine6:15.796
Jiselle Rodriguez10 East6:47.567
Angelina Ojeda10 East6:54.168
Vivianna Lopez10 East7:42.789
Girls - 13 year old - 200M
NameTeamFinals#
Kaila RobinsonTemecula Valley Time Machine28.871
Samarra BlakeTemecula Valley Time Machine29.732
Mia NavarroPowerPlay Youth Track29.753
Kacie Pedersen10 East30.014
Kalea MontgomeryPowerPlay Youth Track31.175
Jaylah BondsPowerPlay Youth Track35.106
Isabella Castaneda10 East36.177
Imani Conner10 EastDNS
Heaven ShirleyTemecula Valley Time MachineDNS
Lorie LeeunattachedDNS
Katy MoorePowerPlay Youth TrackDNS
Brandy Guerra10 EastDNS
Mikayla Murphy10 EastDNS
Malaya Pickett10 EastDNS
Aaliyah Brown10 EastDNS
Girls - 13 year old - 3000M
NameTeamFinals#
Laura ShoafTemecula Valley Time Machine11:58.201
Berlin LaMunyonPowerPlay Youth TrackDNS
Girls - 13 year old - 400M
NameTeamFinals#
Samarra BlakeTemecula Valley Time Machine1:10.391
Alexandra Gutierrez10 East1:11.812
Miranda Palacios10 East1:13.583
Katy MoorePowerPlay Youth Track1:14.254
Jalynn McDanielsunattached1:23.425
Jaylah BondsPowerPlay Youth Track1:23.826
Mikayla Murphy10 East1:28.747
Imani Conner10 East1:29.988
Berlin LaMunyonPowerPlay Youth TrackDNS
Brandy Guerra10 EastDNS
Aaliyah Brown10 EastDNS
Girls - 13 year old - 800M
NameTeamFinals#
Meilani CastilloTemecula Valley Time Machine2:37.901
Kali KrausTemecula Valley Time Machine2:40.802
Jiselle Rodriguez10 East3:14.703
Joelle UpshurTemecula Valley Time MachineDNS
Jessalyn HallTemecula Valley Time MachineDNS
Katy MoorePowerPlay Youth TrackDNS
Berlin LaMunyonPowerPlay Youth TrackDNS
Vivianna Lopez10 EastDNS
Angelina Ojeda10 EastDNS
Miranda Palacios10 EastDNS
Brandy Guerra10 EastDNS
Girls - 14 year old - 100M
NameTeamFinals#
Madison HudsonTemecula Valley Time Machine14.791
Morgan DicksonTemecula Valley Time Machine16.002
Deanna IrwinTemecula Valley Time Machine16.043
Siffronia D\'AbreauTemecula Valley Time MachineDNS
Claire BurnleyPowerPlay Youth TrackDNS
Arriana Barthalomew10 EastDNS
Girls - 14 year old - 1500M
NameTeamFinals#
Kelli GaffneyTemecula Valley Time Machine5:19.401
Ainslee RobbinsTemecula Valley Time Machine5:37.472
Daniela MartinezPush Track and Field5:41.133
Nicole BellPowerPlay Youth Track6:20.444
Girls - 14 year old - 200M
NameTeamFinals#
Jordyn BrooksOptimum Speed29.061
Madison HudsonTemecula Valley Time Machine30.792
Deanna IrwinTemecula Valley Time Machine34.743
Claire BurnleyPowerPlay Youth Track35.454
Ayanna Tate10 East41.055
Girls - 14 year old - 3000M
NameTeamFinals#
Kelli GaffneyTemecula Valley Time Machine11:25.001
Ainslee RobbinsTemecula Valley Time MachineDNS
Nicole BellPowerPlay Youth TrackDNS
Girls - 14 year old - 400M
NameTeamFinals#
Emma Vitela10 East1:07.511
Jordyn BrooksOptimum Speed1:09.552
Morgan DicksonTemecula Valley Time Machine1:22.923
Ayanna Tate10 East1:29.854
Claire BurnleyPowerPlay Youth Track1:31.915
Siffronia D\'AbreauTemecula Valley Time MachineDNS
Nicole BellPowerPlay Youth TrackDNS
Alyssa Tapanes10 EastDNS
Girls - 14 year old - 800M
NameTeamFinals#
Bella SmithTemecula Valley Time Machine2:44.801
Ainslee RobbinsTemecula Valley Time Machine2:52.102
Nicole BellPowerPlay Youth Track3:11.703
Vivienne CoupePowerPlay Youth TrackDNS
Emma Vitela10 EastDNS
Alyssa Tapanes10 EastDNS
Ayanna Tate10 EastDNS
Daniela MartinezPush Track and FieldDNS
Girls - 15-16 year old - 100M
NameTeamFinals#
Shi'Ann Brown10 EastDNS
Girls - 15-16 year old - 200M
NameTeamFinals#
Erica Roberts10 East31.171
Ericka Williams10 East33.152
Nicole BellPowerPlay Youth Track39.513
Shi'Ann Brown10 EastDNS
Girls - 15-16 year old - 400M
NameTeamFinals#
Erica Roberts10 East1:11.191
Ericka Williams10 East1:18.082
Girls - 15-16 year old - 800M
NameTeamFinals#
Erica Roberts10 East2:59.201
Girls - 8 & Under year old - 100M
NameTeamFinals#
Paris LewisTemecula Valley Time Machine14.551
Morgan WoolfordeOptimum SP15.982
Londyn Riley10 East16.423
Taelyn Cunningham10 East16.994
Annabel Soriano10 East17.205
Sarah Ann Odulate10 East17.426
Baylee TimmonsStorm Track Club17.747
Saraya MontgomeryPowerPlay Youth Track17.768
Brooke VeazeyPush Track and Field17.819
Layla Madison10 East18.0710
Alicia BaischTemecula Valley Time Machine18.5511
Kenedi Lindsey10 East18.5812
Lauryn Riley10 East18.9613
McKenzie AdkinsInland Valley TT18.9914
riley hendersonOptimum Speed19.2015
Maliya NavarroPowerPlay Youth Track19.2016
Elisabeth Harper10 East19.9217
Leeah Combest10 East19.9418
Ahzira Camara10 East20.0019
Samantha F10 East20.3020
Lana Walsh10 East20.6521
Emery Aydelott10 East20.7222
Shania Smith10 East20.7723
Anaya Gray10 East20.9124
Morgan Murphy10 East21.1525
Genesis SaundersThe One Athletics Sports21.6026
Brandi HendersonRise N Fly Track Club22.1827
Lilah BlackInland Valley TT22.2428
Laura Rios10 East22.3929
Vivianna GonzalezRise N Fly Track Club23.0430
Jaydi Cruz10 East23.0431
Isabella Sandoval10 East23.9732
Annabelle Davis10 East27.2833
Torika GekaTemecula Valley Time MachineDNS
Camryn JohnsonTemecula Valley Time MachineDNS
Aniysis Foster10 EastDNS
Addison Inglefield10 EastDNS
Tiana Taylor10 EastDNS
Janaiya Taylor10 EastDNS
Reign Wheeler10 EastDNS
London Peeden10 EastDNS
Kamora Thompson10 EastDNS
Sarah Churchwell10 EastDNS
Taryn Cunningham10 EastDNS
Syniah Tisby10 EastDNS
Girls - 8 & Under year old - 1500M
NameTeamFinals#
London Peeden10 East8:22.411
Girls - 8 & Under year old - 200M
NameTeamFinals#
Morgan WoolfordeOptimum SP34.481
Paris LewisTemecula Valley Time Machine34.602
Ahzira Camara10 East35.203
Layla Madison10 East36.234
Dylan WoodardsOptimum SP36.415
Taelyn Cunningham10 East38.576
Sarah Ann Odulate10 East38.907
riley hendersonOptimum Speed39.538
Alicia BaischTemecula Valley Time Machine40.229
Brielle BellInland Valley TT40.6010
Shania Smith10 East40.6811
Miriam Loo10 East41.1612
McKenzie AdkinsInland Valley TT42.6213
Jaydi Cruz10 East42.9514
Lauryn Riley10 East43.0415
Saraya MontgomeryPowerPlay Youth Track43.4316
Annabel Soriano10 East44.0517
Maliya NavarroPowerPlay Youth Track45.6618
Samantha F10 East46.0819
Londyn Riley10 East46.6720
Leeah Combest10 East46.8321
Taryn Cunningham10 East49.8022
Kenedi Lindsey10 East50.1823
Genesis SaundersThe One Athletics Sports51.0124
Brandi HendersonRise N Fly Track Club56.1925
Laura Rios10 East58.8026
Anaya Gray10 EastDNS
Girls - 8 & Under year old - 400M
NameTeamFinals#
Paris LewisTemecula Valley Time Machine1:19.441
Brielle BellInland Valley TT1:21.022
Dylan WoodardsOptimum SP1:22.693
Ahzira Camara10 East1:27.904
Syniah Tisby10 East1:28.515
riley hendersonOptimum Speed1:35.226
Jaydi Cruz10 East1:35.357
Londyn Riley10 East1:37.878
Lilah BlackInland Valley TT1:38.289
Addison Inglefield10 East1:41.3210
Maliya NavarroPowerPlay Youth Track1:44.3911
Lauryn Riley10 East1:44.6512
Kamora Thompson10 East1:47.4313
Saraya MontgomeryPowerPlay Youth Track1:47.6514
Elisabeth Harper10 East1:47.9215
Taryn Cunningham10 East1:51.1716
Janaiya Taylor10 East1:52.3817
Genesis SaundersThe One Athletics Sports1:52.6318
Leeah Combest10 East1:54.6219
Alicia BaischTemecula Valley Time Machine1:59.2020
Morgan Murphy10 East2:00.1221
Laura Rios10 East2:15.5222
Aniyah BozmanunattachedNT
Amira BentonunattachedNT
Tiana Taylor10 EastDNS
Reign Wheeler10 EastDNS
Saraii Williams10 EastDNS
Shania Smith10 EastNT
Annabel Soriano10 EastDNS
Miriam Loo10 EastDNS
Samantha F10 EastDNS
Girls - 8 & Under year old - 800M
NameTeamFinals#
London Peeden10 East4:39.801
Girls - 9 year old - 100M
NameTeamFinals#
Gazelle WilliamsOptimum Speed15.461
Tamara Hornerunattached15.542
A\'Mielle CalhounOptimum Speed16.263
Jordyn Wilson10 East16.824
Adoara NwaforTemecula Valley Time Machine16.995
Cionna CarterPush Track and Field17.136
Kaitlyn Hernandez10 East18.457
Telena McIverPowerPlay Youth Track18.678
Danisha Sweeten10 East21.179
Asha FudgeAntelope ValleyDNS
Samantha Kova10 EastDNS
Chaniyah Estrada10 EastDNS
Avanti Davis10 EastDNS
Girls - 9 year old - 200M
NameTeamFinals#
Tamara Hornerunattached32.431
Jordyn WadeAntelope Valley33.612
A\'Mielle CalhounOptimum Speed34.463
Gazelle WilliamsOptimum Speed35.184
Adoara NwaforTemecula Valley Time Machine35.885
Ayanna Greenidge10 East36.526
Kassidy Ford10 East38.897
Jayla Bowensunattached40.848
Telena McIverPowerPlay Youth Track43.939
Miley Arlineunattached44.1810
Asha FudgeAntelope ValleyDNS
Kennedy PerkinsunattachedDNS
Brooklyn Duran10 EastDNS
Girls - 9 year old - 400M
NameTeamFinals#
GENESIS HERRERA10 East1:19.061
Ayanna Greenidge10 East1:22.312
Adoara NwaforTemecula Valley Time Machine1:24.103
Jordyn WadeAntelope Valley1:24.554
Gazelle WilliamsOptimum Speed1:24.735
A\'Mielle CalhounOptimum Speed1:28.706
Kennedy Perkinsunattached1:28.727
Telena McIverPowerPlay Youth Track1:38.948
Danisha Sweeten10 East1:43.669
Brooklyn Duran10 East1:46.9610
Jayla Bowensunattached1:51.3511
Asha FudgeAntelope Valley2:12.9212
Boys - 10 year old - Long Jump
NameTeamFinals#
Quran Clayton10 East12-06.001
Maurice Jefferson jr10 East10-08.502
Isaiah DillardInland Valley TT10-07.003
Shai Richards10 East9-05.504
Josiah Dobdon10 East9-03.005
Cyrus Reyesunattached8-03.006
Jordan Spencer10 EastDNS
Abyl Williams10 EastDNS
Gavin Diggs10 EastDNS
JAYSON SEBASTIANRise N Fly Track ClubDNS
Kai ColeunattachedDNS
Boys - 10 year old - Shot Put
NameTeamFinals#
Devin DillardInland Valley TT18-09.001
Boys - 11 year old - Long Jump
NameTeamFinals#
Burrell LugoStorm Track Club14-01.001
Balyle TimmonsStorm Track Club10-01.002
Preston Russo10 EastDNS
Josiah Dobdon10 EastDNS
Ky\'on DupreeRise N Fly Track ClubDNS
Boys - 11 year old - Shot Put
NameTeamFinals#
Javon BrownRise N Fly Track Club28-03.001
Evan ReddTemecula Valley Time Machine27-07.002
Boys - 12 year old - Long Jump
NameTeamFinals#
Daryus DixsonRise N Fly Track Club14-00.501
DANTE POLIVKARise N Fly Track Club10-01.002
Nathan Downs10 East9-09.003
Christian Long10 EastDNS
Kwame Parrish10 EastDNS
Stephen Jenks10 EastDNS
Boys - 12 year old - Shot Put
NameTeamFinals#
Andrew PoyerTemecula Valley Time Machine29-03.001
Christopher Reedunattached27-07.002
Landen BookilRise N Fly Track ClubDNS
Boys - 13 year old - Shot Put
NameTeamFinals#
Jackson WengTemecula Valley Time Machine33-04.001
Boys - 8 & Under year old - Long Jump
NameTeamFinals#
Abdul Gray10 East7-05.001
Paul Baltrip Jr.10 East6-04.002
Pryce McdonaldRise N Fly Track Club5-08.003
Caleb Sheffield10 East5-05.004
Nathaniel Peinadounattached5-03.005
Ethan Smith10 East4-01.006
Angel Lobatos10 East4-01.007
Micharri LingsworthStorm Track Club3-11.508
Aidan Walsh10 EastDNS
Jaxson Record10 EastDNS
Nathaniel Peinado10 EastDNS
Travis Silverman10 EastDNS
Armani FowlerRise N Fly Track ClubDNS
Kase ColeunattachedDNS
Boys - 8 & Under year old - Mini Javelin
NameTeamFinals#
Caleb Sheffield10 East45-041
Kristopher LeeTemecula Valley Time Machine41-042
Ethan BrandyTemecula Valley Time Machine37-003
Julian DixonTemecula Valley Time Machine33-094
Aaron ReddTemecula Valley Time Machine29-055
Jack PfeilTemecula Valley Time Machine16-086
Nahki NewbyTemecula Valley Time Machine16-037
Mason Dixonunattached16-028
Eugene Todd10 EastDNS
Princeton BoykinsStorm Track ClubDNS
Trone CoxTemecula Valley Time MachineDNS
Boys - 8 & Under year old - Shot Put
NameTeamFinals#
Carter BrownInland Valley TT15-00.001
Eugene Todd10 EastDNS
Bennett MaterialeInland Valley TTDNS
Aaron ReddTemecula Valley Time MachineDNS
Boys - 9 year old - Long Jump
NameTeamFinals#
Brycen DillardStorm Track Club11-10.501
Ace GekaTemecula Valley Time Machine11-01.002
Ethan WilsonRise N Fly Track Club10-10.003
Jordan Spencer10 East9-11.504
Brahmleen Brar10 East9-04.505
Cody BookilRise N Fly Track Club8-10.006
Jashandeep Singh10 East8-06.507
Maurice Jefferson jrunattached8-04.008
Bri Maglinte10 East8-01.509
Boys - 9 year old - Shot Put
NameTeamFinals#
Elijah WashingtonRise N Fly Track Club23-06.001
Jashandeep Singh10 East22-10.002
Khalil GaytonRise N Fly Track Club18-03.003
Joshua StephensInland Valley TT18-01.004
Josiah PoyerTemecula Valley Time MachineDNS
Girls - 10 year old - Long Jump
NameTeamFinals#
Bria ReesePowerPlay Youth Track10-06.501
Triniti Cunningham10 East9-03.002
Sandra Holmes10 East8-11.003
Nicolette EsomonuInland Valley TT8-04.504
OKALANI GREEN10 East8-00.005
Ty\'shane Rispress10 East6-07.506
Ivanamia Cobian10 East6-04.007
Evelyn Harper10 EastDNS
Brooklyn Duran10 EastDNS
Girls - 10 year old - Shot Put
NameTeamFinals#
Triniti Cunningham10 East9-04.001
Girls - 11 year old - Long Jump
NameTeamFinals#
Ndiah HallPowerPlay Youth Track15-00.501
Mikayla NavarroPowerPlay Youth Track11-11.002
Mykhia Anderson10 East10-08.003
Kayla Peterson10 East8-02.004
Skylar Griffin10 East6-08.505
Stephanie Humphriesunattached5-08.506
Ivanamia Cobian10 EastDNS
Morgan Wilson10 EastDNS
Ava Mackabee10 EastDNS
Melah Montgomery10 EastDNS
Journey ColeOptimum SpeedDNS
Jadynce NewsomeOptimum SpeedDNS
Tillie CaterOptimum SpeedDNS
Girls - 11 year old - Shot Put
NameTeamFinals#
Melah Montgomery10 EastDNS
Teara WedlowPowerPlay Youth TrackDNS
Girls - 12 year old - Long Jump
NameTeamFinals#
Ella GentryPowerPlay Youth Track11-09.001
Shelly CoatesTemecula Valley Time Machine11-05.002
Jaden LopezRise N Fly Track Club8-09.503
Morgan KingPush Track and FieldDNS
Nickole Williams10 EastDNS
Trinity Griffin10 EastDNS
Aralyn Balcazar10 EastDNS
Mykelle Richards10 EastDNS
Na`lajah JamesPowerPlay Youth TrackDNS
Mirrah MortonPowerPlay Youth TrackDNS
Ayallah DeArmanInland Valley TTDNS
Alyssa AlumbresTemecula Valley Time MachineDNS
Girls - 12 year old - Shot Put
NameTeamFinals#
Alexandria OyawaleTemecula Valley Time Machine25-04.001
Mia Abasolo10 East17-09.002
Sariah JenkinsPowerPlay Youth TrackDNS
Karina GuzmanPowerPlay Youth TrackDNS
Girls - 14 year old - Shot Put
NameTeamFinals#
SARIENA DANIELSRise N Fly Track Club26-09.001
Arriana Barthalomew10 EastDNS
Girls - 8 & Under year old - Long Jump
NameTeamFinals#
Baylee TimmonsStorm Track Club9-10.001
Brooke VeazeyPush Track and Field8-06.002
Ahzira Camara10 East7-11.003
Kenedi Lindsey10 East7-01.004
McKenzie AdkinsInland Valley TT6-11.005
Sarah Ann Odulate10 East6-06.006
Taelyn Cunningham10 East6-04.007
Reign Wheeler10 East6-04.008
Lana Walsh10 East5-11.009
Addison Inglefield10 East5-04.0010
Sarah Churchwell10 East5-03.0011
Vivianna GonzalezRise N Fly Track Club5-00.0012
Anaya Gray10 East4-11.5013
Saraii Williams10 East4-08.0014
Lia Denealunattached4-04.0015
Brandi HendersonRise N Fly Track Club4-01.0016
Shania Smith10 East3-09.0017
Miriam Loo10 East3-07.0018
Kamora Thompson10 EastDNS
Isabella Sandoval10 EastDNS
Layla Madison10 EastDNS
Morgan WoolfordeOptimum SPDNS
Girls - 8 & Under year old - Mini Javelin
NameTeamFinals#
Alicia BaischTemecula Valley Time Machine18-051
Sarah Churchwell10 East18-012
Vivianna GonzalezRise N Fly Track ClubDNS
Camryn JohnsonTemecula Valley Time MachineDNS
Torika GekaTemecula Valley Time MachineDNS
Girls - 8 & Under year old - Shot Put
NameTeamFinals#
Annabelle Davis10 East6-07.001
Girls - 9 year old - Long Jump
NameTeamFinals#
Ayanna Greenidge10 East8-08.001
Kaitlyn Hernandez10 East7-10.502
Kassidy Ford10 East6-01.503
Jordyn Wilson10 EastDNS




GMT:1597096887|TIME:Aug 10 2020 05:01 PM|H:|M:5A7AA422EA4|T:|TC:   © 2010-2020 MeetRegister.com, All Rights Reserved